بازدید دبیرشورای عالی فضای مجازی از سرآوا

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بازدید دبیرشورای عالی فضای مجازی از سرآوا

 

دبیر شورای عالی فضای مجازی طی بازدید از شرکت سرآوا در پارک فناوری پردیس از نزدیک با فعالیت این مجموعه و برخی شرکت‌های دانش بنیان تحت حمایت آن آشنا شد. دکتر سیدابوالحسن فیروزآبادی و گروه همراه در این بازدید که حدود دو ساعت به طول انجامید از نزدیک در جریان فعالیت تیم‌های مستقر در سرآوا […]

دبیر شورای عالی فضای مجازی طی بازدید از شرکت سرآوا در پارک فناوری پردیس از نزدیک با فعالیت این مجموعه و برخی شرکت‌های دانش بنیان تحت حمایت آن آشنا شد.

دکتر سیدابوالحسن فیروزآبادی و گروه همراه در این بازدید که حدود دو ساعت به طول انجامید از نزدیک در جریان فعالیت تیم‌های مستقر در سرآوا قرار گرفتند و گروه‌های مختلف فعال در این مجموعه گزارش‌هایی از ایده‌ها و طرح‌هایی که توسط این تیم‌های جوان ایرانی مشغول پیگیری است به ایشان ارائه دادند.

در این بازدید تیم پیام‌رسان موبایلی «چاپارک» که متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه شریف و تهران هستند برای نخستین بار و در حضور دکتر فیروزآبادی این پیام‌رسان بومی را پس از ۱۸ ماه تلاش رونمایی کردند. چاپارک یک پیام رسان فارسی است که تمامی پروتکل‌های آن توسط تیمی از نخبگان ایرانی نوشته شده است و بر اساس تست‌های صورت گرفته قابلیت خدمات‌دهی به ۷ میلیون کاربر به صورت همزمان را دارد، كاربران اين برنامه به عنوان ويژگى هاى پايه ميتوانند با يكديگر صحبت دو به دو داشته باشند، گروه هاى مختلف تشكيل دهند و عضو كانال هاى دلخواهشان شوند. ديگر هدف چاپارك، ارائه خدمات متعدد براى كاربران فارسى زبان از طريق اين اپليكيشن است.

همچنین تیم‌ «فرانش» که یک پلت‌فرم آموزش‌های تخصصی ویدیویی فارسی است و تیم «ای‌نت‌ورک» که یک مجموعه شناخته شده در زمینه تبلیغات اینترنتی در فضای وب فارسی است هم به تفصیل گزارش‌هایی را از فعالیت خود به دبیر شورای عالی فضای مجازی ارائه دادند.

در این بازدید همچنین سعید رحمانی مدیرعامل و بنیان‌گذار سرآوا گزارشی از فعالیت این مجموعه، چشم‌اندازها و ماموریت‌های آن در حمایت از کارآفرینان بومی و ارزش آفرین و همچنین پروژه‌های دانش بنیان تحت حمایت این مجموعه به دبیرشورای عالی فضای مجازی و هیات همراه ارائه داد.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *